איך משווקים את האתר בחינם
עסקים

9 דרכים יעילות לשיווק האתר שלכם באינטרנט בחינם

אתר אינטרנט מעוצב ומרתק הוא רק הצעד הראשון וההתחלתי שלכם בכל הקשור לשיווק האתר.
כדי להביא תנועה, להגביר את הנראות ולמשוך לקוחות פוטנציאליים, עליכם לקדם את האתר שלכם באופן פעיל. בעוד שפרסום בתשלום יכול להיות יעיל, יש גם הרבה שיטות חינמיות לקידום האתר ולהגברת הנוכחות המקוונת שלו. להלן 9 דרכים יעילות לקידום האתר בחינם.

הכתבה בשיתוף עם אתר https://mitugbiz.co.il

בצעו אופטימיזציה למנועי חיפוש

אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) היא חיונית לשיפור הנראות של האתר בתוצאות מנועי החיפוש. התמקדו באופטימיזציה של תוכן האתר, המטא תגים, הכותרות וכתובות הדפים הפנימיים באתר עם מילות מפתח רלוונטיות. בנוסף, בנו קישורים חיצוניים מאתרים אחרים לאתר שלכם וכל זאת על מנת שתוכלו לשפר את הדירוג של האתר במנועי החיפוש.

צרו תוכן בעל ערך

צרו תוכן איכותי ובעל ערך לקהל היעד שלכם. פרסמו פוסטים בבלוג, מאמרים ומדריכים.
תוכן מרתק וניתן לשיתוף יכול למשוך תנועה אורגנית, להגביר את סמכות האתר ולעודד מבקרים לשתף את התוכן שלכם ברשתות חברתיות.

השתמשו ברשתות חברתיות

תשתמשו בכוח של הרשתות החברתיות על מנת לקדם את האתר שלכם. צרו פרופילים ברשת פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ולינקדאין. שתפו את תכני האתר, צרו קשר עם הקהל שלכם והיו פעילים בקהילות או קבוצות רלוונטיות.

השתמשו בשיווק בדוא"ל

בנו רשימת דוא"ל ושלחו ניוזלטרים או עדכונים קבועים למנויים שלכם. הציעו תוכן בעל ערך והצעות בלעדיות. שיווק בדוא"ל יעזור לכם להישאר מחוברים עם הקהל שלכם, להוביל תנועה לאתר ולהגדיל את ההמרות.

עשו כמה שיותר שיתופי פעולה עם משפיענים

זהו משפיענים או מומחים בתעשייה בנישה שלכם ושתפו איתם פעולה. הם יכולים לקדם את האתר שלכם או לשתף את התוכן שלכם עם העוקבים שלהם. תוכלו לתת להם את אחד המוצרים שלכם בתמורה לשיתוף התוכן.

השתתפו בקהילות מקוונות

תהיו פעילים בקהילות ופורומים מקוונים הרלוונטיים לנישה שלכם. ספקו תובנות מועילות, ענו על שאלות ובססו את עצמך כסמכות בתחום. שימו קישור לאתר שלכם בחתימת הפורום או בפרופיל שלכם וכל זאת על מנת שתוכלו להפנות משתמשים מתעניינים בחזרה לאתר שלכם.

כתבו פוסטים בבלוגים מארחים

כתבו פוסטים באתרים או בלוגים הרלוונטיים לתחום שלכם.
פוסט בבלוג אורח יאפשר לכם להתחבר לקהלים רלוונטיים ולהשיג חשיפה. שימו קישור לאתר שלכם בתוך התוכן וכך תוכלו להפנות את הקוראים לבקר באתר שלכם לקבלת מידע נוסף.

צרו כרטיס עסק דיגיטלי

צרו כרטיס עסק ב"גוגל לעסק שלי ושימו בו קישור לאתר שלכם. כמו כן, הכניסו גם פרטי יצירת קשר. עודדו לקוחות להשאיר חוות דעת ודירוג, שכן חוות דעת חיובית יכולות לשפר את הנראות שלכם בתוצאות החיפוש המקומיות.

רשמו את האתר שלכם באינדקסים

כך תוכלו לשפר את הנראות של האתר בתוצאות החיפוש ולהגדיל את פרופיל הקישורים.
חפשו אינדקסים עם קטגוריות רלוונטיות למוצרים והשירותים שאתם מוכרים.

אולי גם תאהב...